• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

کشت و صنعت سرزمین سبز حامی

سالن بسته بندی و حجم تولیدگلخانه های شیشه ای و پیشرفته شرکت کشت و صنعت سرزمین گل حامی در بخش  شریف آباد شهرستان پاکدشت  قراردارد . این شرکت دارای ۴ هکتار زمین محصور است و با توجه به دارا بودن بزرگترین گلخانه مکانیزه ایران تولید کننده انواع گلهای شاخه بریده هیبرید هلندی با بالاترین کیفیت می باشد و در این راستا سهم عمده ای از بازار انواع گلهای رز، آلسترومریا و آنتوریم که به روش هیدروپونیک تولید می گردند را در اختیار دارد. 

این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در تولید محصولات کشاورزی گلخانه ای در ایران مشغول به فعالیت می باشد. در بخش تولید گلهای شاخه بریده ، کیفیت و تنوع محصولات  همواره  مشخصه بارز محصولات این شرکت میباشد.

گلخانه های پیشرفته و شیشه ای این شرکت از کیفیت بسیار بالائی برخوردار هستند . این گلخانه ها مکانی مناسب را برای تولید انواع گلهای شاخه بریده فراهم کرده اند.گلخانه های این شرکت  دارای ابزار و سیستمهای تغذیه و کنترل اقلیم آب و هوایی تمام اتوماتیک و کامپیوتری است که وظیفه عمده این تجهیزات ، ثابت نگاه داشتن شرایط اقلیمی داخل گلخانه در تمام فصول سال و برای تولیدی با کیفیت است. 

 براین باوریم که موفقیت ما براساس تعهد به تولید محصولات گلخانه ای با کیفیت و کمیت عالی و نوآوری در این صنعت می باشد.همچنین تجربه گران سنگ هیات مدیره و مدیران ارشد و میانی این شرکت را تبدیل به یک قطب برتر در تولید محصولات کشاورزی و گلخانه ای در ایران نموده است . 

گلخانه های شیشه ای  و تجهیزات فنی پیشرفته این شرکت ساخت کشور هلند بوده و به مساحت ۲۰،۰۰۰ مترمربع در بخش شریف آباد شهرستان پاکدشتو در ارتفاع ۱۰۵۳متری از سطح دریا  قرارگرفته است . قرار گرفتن در قطب تولید گل کشور به همراه مدیران مدیرانی کار آزموده  و بوته ها و گیاهان اصلاح شده هلندی  ما را تبدیل به تولید کننده ای شاخص در بازار گل نموده است .

در جهت کارآفريني پایدار و سود آوری بیشتر و داشتن سهم بیشتری از بازار ،شرکت طرح ساخت یک واحد جدید تولیدی را براساس راهبرد هیات محترم مدیره از ابتدای سال ۱۳۹۴ در دستور کار خود قرار داده است . در این طرح جدید با استراتژی توسعه محصول  ، شرکت در زمینی به مساحت ۲۰،۰۰۰ مترمربع گلخانه ای جدید با وسعت ۳۶۰۰ متر مربع با طرح اسپانیایی و حهت کشت گونه های بازار پسند رز احداث خواهد نمود و سیستم کاشت در این گلخانه نیز به روش هایدروپونیک و در بسترهای کوکو پبت و پرلایت می باشد .

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟