• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان خراسان شمالی تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون استان خراشان شمالی به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان : کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان خراسان شمالی با حضور محمد یاران دادستان مرکز استان ، حسن پور قاضی ناظر زندان بجنورد ، حمید غلامرضاپور مدیر نمایندگی به ریاست محمدی مدیر کل زندان های استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد .

 

محمدی مدیر کل زندان های استان در ابتدای این نشست با اشاره به وجود ۳۰۰۰ متر مربع فضای اشتغال در زندان های استان از حرکت جهادی زندان های استان در حوزه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان خبر داد .

 

این مقام مسئول زندان های استان خراسان شمالی اظهار داشت : اشتغال زندانیان نه تنها باعث رشد شخصیت زندانی و استفاده بهینه از زمان می شود بلکه در کنار آن با درآمدزایی بخشی از معاش خانواده زندانی نیز تأمین می گردد.

 

رئیس شورای اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان خراسان شمالی افزود : اقدامات گسترده‌ای در بخش‌های مختلف فرهنگی ، اصلاح و تربیت ، باز پروری ، مشاوره و روان‌درمانی ، اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان انجام شده است که می‌تواند آینده شغلی فرد رها شده از زندان را تضمین کند.

 

محمد یاران دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد نیز که میهمان این نشست بود با بیان اینکه مجموعه زندان های استان مجموعه ای پویا و کارآمد است خاطر نشان ساخت : اشتغال در داخل زندان باید به معنای واقعی نهادینه شود .

 

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان در سخنانی بر ادامه برگزاری کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان تاکید نمود و ماحصل این جلسات را ایجاد اشتغال پایدار در زندان های استان دانست.

 

حاجی حسن پور قاضی ناظر زندان بجنورد نیز در این نشست طی سخنانی تکریم و کرامت زندانیان را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان ساخت : در کنار امورات اشتغال و حرفه آموزی امانت داری و درست کاری نیزباید به مددجویان آموزش داده شود .

 

اجرای دقیق دستور العمل های سازمانی در حوزه اشتغال و حرفه آموزی - استفاده از ایده های کار آفرینان برتر استان در راستای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان ، سرکشی مداوم مسئولین از جمله بنیاد تعاون از محل کار مددجویان شاغل در کارگاه های سطح شهر – استفاده بهینه از فضاهای اشتغال و حرفه اموزی ایجاد شده در زندان ها و افزایش تعامل با مجموعه دستگاه قضایی در خصوص اعزام به کار گروهی زندانیان از جمله مواردی بود که مدیر کل زندان های استان در این جلسه بر آن تأکید نمود.

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟