• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

معرفی سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان

به گزارش روابط عمومی استان سمنان : مراسم معارفه سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان با حضور بروجنی سرپرست اداره کل زندان های استان سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت ، نقیبی مدیر عامل ستاد دیه ، عباسی سرپرست بنیاد تعاون زندانیان استان ، روسای زندان های استان و جمعی از مدیران ستادی اداره کل زندان های استان در محل دفتر بنیاد تعاون زندانیان استان برگزار گردید.

 

در این جلسه ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد سپس بروجنی به بیان مواردی در خصوص لزوم تعامل هر چه بیشتر بنیاد و اداره کل زندان ها پرداخت و افزود : تحقق اشتغال ۸۰ درصدی منوط به افزایش همکاری فی ما بین می باشد.

 

بروجنی با بیان اینکه پتانسیل ها و ظرفیت های بسیاری در استان سمنان برای توسعه اشتغال زندانیان وجود دارد گفت : بنیاد تعاون زندانیان استان می تواند با برنامه ریزی درست و بهره گیری از ظرفیت بخش صنعت در مرکز و غرب استان و بخش کشاورزی در شرق استان زمینه اشتغال تعداد زیادی از زندانیان را فراهم سازد.

 

وی با تأکید بر این نکته که حمایت از خانواده زندانیان یکی از اولویت های اصلی سازمان زندان هاست گفت : ما با کمک بنیاد تعاون می توانیم حامی خانواده های زندانیان باشیم ، چرا که مددجویان می توانند با کار و اشتغال در حین تحمل حبس ، به اقتصاد و معیشت خانواده خود کمک نموده و نقش نان آور را برای خانواده محفوظ نگه دارد.

 

بروجنی با اشاره به نقش حرفه آموزی در ایجاد شغل های جدید در زندان بیان کرد : برای کمک به توسعه اشتغال و توانمند سازی زندانیان ، باید از ظرفیت های اعضاء شورای مهارت آموزی استان نیز استفاده کرد.

 

همچنین در ادامه جلسه حجت الاسلام حسینعلی قدرتی با اشاره به برگزاری هفتگی جلسات شورای اشتغال و حرفه آموزی بیان کرد : بستر سازی برای ایجاد مشاغل مولد بنیاد تعاون می تواند زمینه کمک به معاش زندانی و خانواده آنان را فراهم کند.

 

وی با اشاره به تفاهم نامه هایی که برای حمایت از اشتغال زندانیان فی ما بین اداره کل و دستگاه های اجرائی و حمایتی استان منعقد شده ، گفت : در صورت پیگیری و اجرای مفاد این تفاهم نامه ها ، تعداد زیادی از مددجویان و خانواده های آنان از مواهب آن بهره مند خواهند شد.

 

طی این جلسه رضا عباسی المشیری سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان نیز به بیان برنامه های پیش رو پرداخت و اظهار امیدواری کرد با همکاری و حمایت اداره کل زندان های استان ، تعداد بیشتری از مددجویان با آموزش های هدفمند به جمع شاغلین پیوسته و قادر به تأمین معیشت خانواده هایشان خواهند بود.

 

عباسی با اشاره به اهداف بنیاد تعاون زندانیان گفت : دعوت از کارآفرینان برای سرمایه گذاری در زندان ها ، رایزنی با صاحبان صنایع و برنامه ریزی برای تدوین طرح های جدید از جمله اهدافی است که انشاء الله با حمایت و پشتیبانی سرپرست محترم اداره کل و همدلی روسای زندان های استان محقق خواهند شد.

 

در پایان این جلسه نیز ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های بی شائبه سید ذبیح الله موسی زاده مدیر سابق نمایندگی ، رضا عباسی المشیری به عنوان سرپرست جدید معرفی شد .

 

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟