• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

بازدید مدیر کل زندان های استان همدان از کارگاه های اشتغال بنیاد تعاون

به گزارش روابط عمومی استان همدان : ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندان های استان همدان به اتفاق حکیمی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان همدان از کارگاه های بنیاد بازدید به عمل آوردند .

 

در اولین بازدید که از دامداری نمایندگی در کیلومتر ۱۶ جاده همدان به ملایر صورت گرفت ، ابتدا گزارشی از تعداد دام ها (مولد – پرواری واصلاح نژاد ) و سیستم تغذیه آنها از سوی مدیر نمایندگی و کارشناس دامداری ارائه شد.

 

در ادامه مدیر کل زندان های استان همدان از نزدیک در جریان فعالیت دامداری قرار گرفت سپس از کارگاه تولید ترشیجات ، سبزیجات و شوریجات که توسط مددجویان خانم اداره می شود بازدید به عمل آورد و بعد از ارائه گزارش از سوی مدیر نمایندگی و خانم صحبتی مسئول کارگاه در جریان روند تولید ، بسته بندی و فروش محصولات تولیدی قرار گرفت .

 

 

در این بازدید مدیر کل زندان های استان ضمن گفتگوی چهره به چهره با مددجویان و شنیدن نقطه نظر های آنان پیشنهاداتی برای بسته بندی بهتر ، بالا بردن کیفیت تولید و در نهایت فروش بیشتر ارائه کرد.

 

در ادامه بازدید مسئول کارگاه از مدیر کل زندان های استان تقاضا داشت که با هدف تقویت کارگاه و اشتغال بیشتر و پایدار مددجویان دستور لازم از سوی مدیر کل به زندان ها داده شود که ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندان های همدان نیز قول مساعد در این زمینه را داد .

 

در پایان مدیر کل زندان های همدان به زندانیان شاغل در این کارگاه مبلغی به عنوان پاداش هدیه داد و در آخرین مرحله از بازدید ، از باغ اعتمادیه نمایندگی و ساختمان موجود در آن بازدید به عمل آورد و توصیه ها و پیشنهادهای لازم را ارائه کرد.

 

 

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟