• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

دیدار با خانواده زندانیان استان البرز

به گزارش روابط عمومی استان البرز : طبق برنامه هفتگی اداره کل زندان های استان البرز مبنی بر سرکشی هدفمند از خانواده زندانیان استان البرز اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان به همراه زنگنه نژاد عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون زندانیان کشور ، رضابخش مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان و مرجان افشار سرپرست انجمن حمایت از زندانیان چهار باغ از خانواده ۵ زندانی نیازمند با حضور در منزل آنان سرکشی به عمل آوردند.

 

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان با اعلام این خبر افزود : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ۵ شنبه های هر هفته به سرکشی از خانواده زندانیان استان اختصاص یافته است و در هر بازدید سعی داریم تا از مقامات اجرایی و قضائی استان دعوت نماییم تا با ما در این بازدید ها همگام شوند که این حضور ها و دیدارهای مستقیم و بی واسطه سرمنشأ برکات بسیاری بوده و تا کنون در حل مشکلات خانواده زندانیان بسیار مثمر ثمر واقع شده است.

 

جمیاری با اشاره به حضور زنگنه نژاد عضو هیأت مدیره بنیاد تعاون زندانیان کشور در بازدید و سرکشی هفته گذشته از خانواده زندانیان اظهار داشت : تأمین هزینه ودیعه و اجاره مسکن ، اهدا سبد کالا جمعاً به ارزش ۵۰ میلیون ریال، تهیه و اهدا کولر ، تلویزیون ، تبلت ، شیر خشک ، پوشاک ، کمک هزینه درمان و... از جمله اقدامات مشترک اداره کل زندان های استان البرز و بنیاد تعاون در سرکشی هفته گذشته است.

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟