• آلسترومریا

   

   

   آلسترومریا:

   

  این گل معروف به سوسن پروئی می باشد که بومی آمریکای جنوبی بخصوص کشور شیلی وبرزیل می باشد. این گیاه با ماندگاری 15 روز در 50 گونه می باشد که دارای رنگهای متنوعی است.

 • آنتوریوم

   

   

  آنتوریوم :

   

  آنتوریوم یا فلامینگو که منشاء این گل گواتمالا وکوشاریکا است. ارتفاع این گل به بیش از 30 تا 40 سانتی متری می رسد و دارای برگهای کمی پهن به رنگ سبز تیره می باشد. آنتوریوم در رنگهای متنوع (قرمز، سبز، سفید، نارنجی، ...) می باشد که ماندگاری این گل بین 20 تا 25 روز می باشد.

 • گل رز

   

   

   

  گل رز:

   

  گل رز به عنوان ملکه زیبایی از زمان باستان مورد توجه بشر بوده، اولین گل رز متعلق به ایالت کلرادواورگان آمریکا بوده که حدود 30 میلیون سال پیش کشف شده . گل رز نیز در واریته ها ورنگهای متنوعی وجود دارد که ماندگاری این گل نیز حدود 10 روز می باشد.

 • تاریخچه

   

   

     تاریخچه :

   

   این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد تعاون زندانیان می باشد که در سال 1393 تاسیس و فعالیت تخصصی خود را در زمینه مهارت آموزی و اشتغال مددجویان در حوزه  تولید و پرورش گل های تزینی در قالب مصوبه مجلس شورای اسلامی در اعطای وام برای توسعه اشتغال زندانیان ایجاد شده است .

   

   

   

 • پیام آسمانی
  پیام آسمانی

  هر کس انسانی را حیات بخشد گویی همه مردم را زنده کرده است.

  (آیه 32 سوره مائده)

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • آیت الله آملی لاریجانی :
  آیت الله آملی لاریجانی :

  مسئولان قوه قضاییه از هیچ تلاشی به منظور ارتقای دستگاه قضایی دریغ نخواهند کرد

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی استان خراسان شمالی : آیین تکریم سرپرست سابق نمایندگی بنیاد تعاون استان خراسان شمالی و معارفه مدیر نمایندگی استان خراسان شمالی با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

 

در این مراسم از تلاش ها و خدمات ۱۹ ماهه سید محمد حسینی سرپرست سابق نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی تقدیر و سید ذبیح الله موسی زاده به عنوان مدیر جدید نمایندگی استان به حاضران معرفی شد.

 

این مراسم با حضور نماینده مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور ، مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی و شماری از مسئولان برگزار شد ، ضمن اهدای لوح تقدیر به سرپرست سابق نمایندگی بنیاد استان ، حکم مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان به مدیر جدید بنیاد زندانیان خراسان شمالی ارائه شد.

 

گفتنی است مدیر جدید نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی بیش از این مدیریت بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان را بر عهده داشته است .

 

در ادامه این جلسه  نماینده مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور و مدیر جدید و سرپرست سابق بنیاد استان و جمعی از مسئولان از کارگاه های مختلف اشتغال زایی ، دامپروری بنیاد بازدید کردند .

 

همچنین در جلسه جداگانه ای که در ساختمان بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان شمالی با حضور کارکنان نمایندگی و نماینده مدیرعامل بنیاد و مدیر جدید بنیاد برگزار شد ، مسائل و مشکلات بنیاد ، اقدامات و برنامه ها مورد بررسی قرار گرفت .

 

رامین چنگیزی نماینده مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در این جلسه بر لزوم تلاش کارکنان بنیاد استان برای افزایش درآمدها و اشتغال مددجویان تاکید کرد .

 

وی گفت : اگر چه وجود مشکلات جاری غیرقابل انکار و اجتناب ناپذیر است ، لیکن با تلاش و همت می توان به برنامه افزایش اشتغال مددجویان و رشد درآمد های بنیاد در راستای اجرای اهداف و برنامه ها دست یافت .

 

 

 

 

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟